Randevu Al

Ana Sayfa Randevu Al

Randevu Al

Kendi kendinize veya uzman eşliğinde defalarca pek çok diyet denemiş olabilirsiniz. Düşük kaloriler, detoks suları, bulunması zor malzemeler ve sürdürülmesi zor bir düzen içinde başarabileceğinize olan inancınız zayıflamış olabilir. Muhtemelen çeşitli sebeplerle başarılı sonuçlar alamayıp, kilo al-ver döngüsü içerisinde aylar, yıllar geçirdiniz. Çocukluğunuzdan beri durum böyleydi veya hayatınızın bir bölümünde aniden kilo aldınız. Yahut “yiyip yiyip kilo alamadığınızı” düşünüyorsunuz. Belki hiç kilo probleminiz olmamasına rağmen spor performansınızın ya da bedeninizin beklentinizin altında, sağlıksız beslenme sebebiyle yorgunluk, mineral/vitamin eksiklikleri kaynaklı sorunlar yaşıyorsunuz; yeme bozukluğunuz, duygusal yemeniz ya da beslenme ile düzelmesi ihtimali aklınıza dahi gelmeyen kronik hastalıklarınız olabilir. Sağlıklı bir beslenme düzenini bir türlü hayatınıza entegre edememiş olabilirsiniz. Hangi şehirde veya ülkede olursanız olun, hayat kalitenizi yükseltmek ve sizi daha sağlıklı/fit kılmak adına beraber çalışabiliriz. Klişelerden uzak ve tamamen bilime dayalı yeni bir beslenme düzeni için ofisimde yüz yüze veya online olarak görüşebiliriz. Geçmişi yahut geleceği düşünerek vakit kaybetmek yerine, gelin, enerjimizi şu an değiştirebileceklerimizi değiştirmeyebaşlamaya harcayarak beraberce yeni bir adım atalım. 🙂

  Danışanlarımın Yorumları

  Yüzlerce güzel hikaye, değişen tahlil sonuçları, artık ihtiyaç kalmayan ilaçlar, veda edilen hastalıklar, hafifleyerek/kilo alarak hayal ettikleri bedenlere beraberce ulaşmış olmamız… Bazı danışanlarımın deneyimleri sizlere de ışık tutabilir, başarabileceğinize olan inancınızı tazeleyebilir. 🙂

  19 değerlendirmeye göre.
  Pınar İnceler
  Pınar İnceler
  2022-05-23
  Sayesinde sağlıklı beslenme konusunda çok fazla bilgi sahibi oldum. Artık bana hangi yiyeceklerin iyi geldiğini ve daha sık tüketmem gerektiğini biliyorum. Oldukça güler yüzlü bir diyetisyen. Tekrardan teşekkür ederim
  Elif Öztekin
  Elif Öztekin
  2022-05-19
  Yıllardır ozon tedavisi, akupuntur ne yaptıysam kalıcı olarak kurtulamadığım fibromiyalji ağrılarından sadece diyet ve besin destekleriyle beni kurtaran diyetisyendir kendisi. Çalışmaya başladığınızda yaklaşımından zaten güven duyuyorsunuz. İyi ki yollarımız kesişti.
  İrem Ozden
  İrem Ozden
  2022-05-06
  1 sene önce Sena Hanım ile başladığım diyet serüvenini, sayesinde sağlıklı beslenme alışkanlığına dönüştürerek kalıcı olarak hayatıma entegre etmiş olmak en büyük kazancım sanırım.? kazandığım bu alışkanlık sayesinde diyetim bitmiş olsada kilomu hala koruyorum. Güler yüzü ve samimiyeti için çok teşekkür ederim.
  Fatma Aykuş
  Fatma Aykuş
  2022-04-24
  Sena Hanım güler yüzü ve güzel enerjisi ile karşılıyor danışanlarını. İşini severek yaptığı belli, her konuda yardımcı ve destek oldu sağolsun. Tavsiye ediyorum. İşinin ehli bir diyetisyen
  mehmet bartu
  mehmet bartu
  2022-03-31
  Bağdat caddesinin en iyi diyetisyenlerinden bir tanesi. Kilo alamıyordum şu an verdiği tüyolar ile kilomu koruyabiliyorum.
  Hacer Ky
  Hacer Ky
  2021-09-07
  Sağlıklı bir kilo verimi için diyetisyen şart ama Sena hanım bunun ilk şartı olmalı! Oldukça bilgili ve enerjik biri. Kendisine süreçteki tüm desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.
  Sevil Aydoğdu
  Sevil Aydoğdu
  2021-09-07
  Migren ve diyabet hastasıyım doktorumun önerisi üzerine sena hanımla diyete başladım. Normalde diyet yapmak çok zor gelir daha önce de bir diyetisyenle çalıştım çünkü ama sonuç alamadım. Sena hanımın gazı ve motivasyonuyla devam ettim çok verimli bir süreç oldu benim için. 21 kilo verdim, migren hastaları için de çalışmalar yapıyordu ağrılarım da azaldı. Artık diyete değil de bir kahvenizi içmeye gelirim sena hanımcım çok öpüyorum ?
  KEMAL FARUK İNANIR
  KEMAL FARUK İNANIR
  2021-09-02
  Sena Hanım'ın bir danışanıyım, gitmeye başladığımdan beri sadece kilo verdiğimi değil sağlıklı ve zinde olduğumu da hissediyorum. Beslenmeyle birlikte birçok alışkanlığımı düzene oturtmama yardımcı oldu sağ olsun 🙂 Güler yüzü ve yaklaşım şekli sayesinde de hayatımda yemediğim sağlıklı yiyecekleri canım çekmeye başladı. Kesinlikle öneriyorum asla pişman olmazsınız.
  Emel Karasu
  Emel Karasu
  2021-07-09
  Melisa Alkan
  Melisa Alkan
  2021-03-11
  Yeme bozukluğu için çalıştık kendisiyle. İleri düzeyde yeme bozukluğu problemlerim vardı şu an çok sağlıklıyım. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Çok ilgili güzeryüzlü biri.
  Call Now Button
  × WhatsApp